Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home2/fcbotosani/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663
Liga 3: FC 2 Botoșani 1-1 CSM Bacău (video) – FC Botoșani

Liga 3: FC 2 Botoșani 1-1 CSM Bacău (video)

FC 2 Botoșani a disputat pe teren propriu, vineri de la ora 15:00 partida din etapa 8-a a Ligii a 3-a contra formației CSM Bacău. Roș-alb-albaștri au terminat la egalitate, scor 1-1, golul botoșănenilor fiind înscris de Chică-Roșă Marian în prima repriză, iar băcăuanii au egalat prin Istrate Răzvan în repriza a doua.

Echipa de start:
Brînză – Mendoza, Dohotaru, Șincu, Baltariu, Micloș, Corban, Ebenhofer, Chică-Roșă, Longher, Piftor
Rezerve: Purice, Arapașu, Bălan, Pavlovski, Croitoru, Tucaliuc, Popovici

Etapa viitoare botoșănenii se vor deplasa în județul vecin pentru a juca contra formației ACS Şomuz Fălticeni, partidă contând pentru etapa a 9-a a Ligii a 3-a.