Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home2/fcbotosani/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663
Casa eLiga 1, etapa 5: FC Botoșani 0-2 Dinamo 1948 – FC Botoșani

Casa eLiga 1, etapa 5: FC Botoșani 0-2 Dinamo 1948

Etapa a 5-a din eLiga 1 #stamincasa la FIFA20 s-a disputat joi când reprezentantul FC Botoșani, Daniel Constantinescu, a fost învis de Antonio Cracană reprezentantul echipei FC Dinamo București cu scorul de 0-2. Primul gol al partidei a fost marcat în propria poartă de Șeroni în minutul 14, iar în minutul 20 Lazăr marchează golul doi.