Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home2/fcbotosani/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663
Amical: FC Botoșani 0-2 Ludogorets (Foto/Video) – FC Botoșani

Amical: FC Botoșani 0-2 Ludogorets (Foto/Video)

FC Botoșani a disputat în Antalya cea de-a doua partidă din perioada de pregătire contra bulgarilor de la Ludogorets. Elevii lui Costel Enache au fost învinși cu scorul de 0-2 prin golul lui Claudiu Keseru din primele minute de joc după o greșeală a apărării botoșănene și Natanael din ultimul minut al partidei cu un șut din afara careului.

Principalul Costel Enache a trimis în teren următorii jucători:

Cobrea – Dumitras, Plamada, Burca, Musat – Oaida, Achim – Axente, Chitosca, Golofca – Golubovic

Repriza a doua:

Pap – Ungurusan, Miron, Burca, Acsinte – Tincu, Cucu – M.Roman, Morutan (70 Piftor), Rodriguez (80 L.Fulop), Golubovic (57 Ciaccheri).

Următoarea partidă pentru botoșăneni este joi de la ora 17:00 contra formației FK Tosno, meci ce se va putea vedea online aici